Spotkanie autorskie z Katarzyną Kielecką

W  dniu 23 listopada gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Czarnocinie oraz Klubu Senior+ była autorka książek obyczajowych Pani Katarzyna Kielecka.

Podczas spotkania Pani Katarzyna Kielecka przybliżyła uczestnikom początki swojej pisarskiej drogi, zdradziła skąd czerpie inspiracje do swoich powieści oraz w intersujący sposób przedstawiła swoją twórczość.  Opowieść  o swoich książkach i ich bohaterach okraszała anegdotami sprawiając, że było ciekawie a miejscami humorystycznie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze a zakończyło się luźnymi rozmowami z pisarką podczas wpisywania dedykacji do książek.

Pani Katarzyna Kielecka jest autorką powieści obyczajowych, ale nie boi się poruszać także tematów trudnych. W niektórych jej książkach przewijają się wątki kryminalne, więc sięgając do jej twórczości każdy odnajdzie coś interesującego dla siebie. Pierwszą książkę wydała w 2019r. i było to „Sedno życia”. Najnowsza jej książka „Znajda” ukazała się latem tego roku i opowiada m.in. wzruszającą historię dzieciństwa naznaczonego wojną. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach projektu „Chodźmy do biblioteki!”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie autorskie z Panią Katarzyną Kielecką było inspirujące i bardzo udane, w planach są kolejne tego typu wydarzenia, a po książki autorki zapraszamy do biblioteki!

pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego

Katarzyna Kielecka