Spotkanie autorskie z Edytą Świętek

W czwartkowe popołudnie 12 października gościem Gminnej Biblioteki Publicznej była współczesna pisarka - Pani Edyta Świętek.

Pani Edyta  interesująco opowiadała o swojej twórczości, o pomysłach i inspiracjach do swoich powieści, o pracy nad książkami, zdradzając wiele interesujących faktów. Odpowiedziała też na wiele pytań od publiczności. Po spotkaniu można było zakupić książki naszego gościa i otrzymać dedykacje oraz autograf.

Pani Edyta Świętek jest autorką 39 powieści, kolejna 40 powieść ukaże się na początku przyszłego roku. Pisze głównie książki obyczajowe, ale również na swym koncie ma książki historyczne, młodzieżowe.

Spotkani autorskie było częścią projektu „Chodźmy do biblioteki#2” realizowanego przez bibliotekę.
 Dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Spotkanie autorskie Edyta Świetek

Utworzono dnia 17.10.2023, 14:44